logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: sandomierz@geotravel.com.pl


Regulamin Rezerwacji Geo Travel

Regulamin korzystania z wyszukiwarki i rezerwacji ofert turystycznych - GEOTRAVEL.COM.PL

Świadczenia usług drogą elektroniczną.

Właściciel biura podróży Agencja Turystyki Geo Travel, Końskie, ul. Polna 9/32 26-200 Końskie, NIP: 563 212 7134

Portal umożliwia Państwu dokonywanie rezerwacji i zakup wycieczek turystycznych, poprzez udostępnienie Systemu Rezerwacyjnego.

Założenie rezerwacji lub zakup wycieczki może nastąpić również telefonicznie pod numerami telefonów: 0048 692 139 416, 0048 882 507 020


DEFINICJE
Regulamin – poniższy dokument
Touroperator (Organizator wycieczek) - biuro turystyczne, inaczej organizator imprez turystycznych po Polsce i Europie
Wycieczka – impreza turystyczna, której program obejmuje zwiedzanie wybieranych w wyszukiwarce regionów kraju, Europy i świata.
Konsultant/Pracownik - pracownik Agencji Turystyki Geo Travel
Klient – osoba, która zamierza zawrzeć lub zawarła umowę o świadczenie usług turystycznych, wykupująca imprezę turystyczną, pobyt w hotelu, bilet autokarowy, bilet lotniczy lub polisę ubezpieczeniową, na swoją rzecz lub na rzecz innej osoby.
Umowa – zgłoszenie – umowa zawarta pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy turystycznej.
Warunki uczestnictwa – integralna część umowy o świadczeniu usług turystycznych zawarta pomiędzy Touroperatorem a Klientem.

Zasady korzystania z wyszukiwarki strony internetowej:http://geotravel.com.pl

 1. Korzystanie z wyszukiwarki strony internetowej http://geotravel.com.pl oraz dokonanie rezerwacji wycieczki za pośrednictwem portalu, jest równoznaczne z akceptacją warunków określonych w poniższym regulaminie.
 2. Dokonanie zakupu imprezy turystycznej jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Umowy – zgłoszenia, Ogólnych Warunków Uczestnictwa danego Organizatora Imprezy turystycznej oraz Regulaminu Rezerwacji strony internetowej: http://geotravel.com.pl
 3. Dane Klienta zawarte w rezerwacji i Umowie powinny zgadzać się z danymi w paszporcie lub dowodzie osobistym.
 4. W chwili dokonania rezerwacji wycieczki turystycznej powinni Państwo posiadać odpowiednie i aktualne dokumenty umożliwiające odbycie podróży, w tym w szczególności ważny paszport, wymagane przy wyjeździe wizy lub inne dokumenty określone przepisami państw, do których się podróżuje.
 5. Agencja Turystyki Geo Travel nie udziela gwarancji, że korzystanie z wyszukiwarki strony będzie przebiegało bez przerw czy braku możliwości połączenia z Systemem Rezerwacji Internetowej.

ZAWARCIE UMOWY. ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W IMPREZIE TURYSTYCZNEJ

 1. Na stronach http://geotravel.com.pl znajdują się oferty Imprez turystycznych organizowanych przez Agencję Turystyki Geo Travel oraz innych organizatorów.
 2. Korzystając z wyszukiwarki internetowej określacie Państwo parametry interesującej Was wycieczki turystycznej.
 3. Po dokładnym zapoznaniu się z opisem wycieczki, jej ceną i dostępnością przechodzą Państwo do formularza rezerwacji, do którego należy wprowadzić prawidłowe dane osobowe uczestników wycieczki.
 4. Przedstawiona oferta nie jest jeszcze ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
 5. Każda rezerwacja zrobiona przez Państwo jest weryfikowana przez pracowników Agencji Turystyki Geo Travel pod względem skalkulowanej ceny dla danej wycieczki, terminu oraz jej dostępności.
 6. Następnie Konsultant naszego Biura kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia założonej przez Państwa rezerwacji.
 7. Po sprawdzeniu przez Państwa danych w umowie i zgodności z Państwa zamówieniem dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty przelewem bankowym.
 8. Na podstawie Państwa wpłaty nasz pracownik potwierdzi ostatecznie Państwa rezerwację w systemie Touroperatora a następnie prześle Państwu mailem potwierdzenie rezerwacji które upoważnia Państwa do odbioru dokumentów podróży.
 9. Klient zawiera umowę z Organizatorem Imprezy turystycznej - Agencją Turystyki Geo Travel. Każde zapytanie rezerwacyjne jest potwierdzane mailem lub telefonicznie.

Wycieczka do Szydłowa i zamku Krzyżtopór

Po sąsiedzku Zamek Krzyżtopór, Szydłów

dzieci i dorośli

ilość nocy 0

Wyjazd 2021-06-05

30.00 zł

Nocny Sandomierz

Magiczny, tajemniczy nocny Sandomierz

dzieci i dorośli

ilość nocy 0

Wyjazd 2021-06-12

50.00 zł

Dlaczego warto przyjechać do Sandomierza?

Pięć powodów, dla których warto zwiedzić Sandomierz

dzieci i dorośli

ilość nocy 0

Wyjazd 2021-05-29

0.00 zł