logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: sandomierz@geotravel.com.pl


Wycieczki - Sandomierz i okolice Geo Travel

Znajdź ofertę:


Wyjazd:


Powrót:


Ilość dorosłych:


Ilość dzieci:


Wyżywienie:


Bilety wstępu:

Wycieczki - Sandomierz i okolice

Sandomierz dla wytrwałych

Podziemna trasa turystyczna, rynek, ratusz, Katedra

dorośli

ilość nocy: 1

Wyjazd 2018-07-21

230.00 zł

Sandomierska majówka

Sandomierz, Kazimierz Dolny, Opatów

dorośli

ilość nocy: -363

Wyjazd 2019-05-01

399.00 zł

​Ach! Ten SANDOMIERZ

Zamek, Wąwóz Królowej Jadwigi, kościół Św. Jakuba z portalem Niebios

dorośli

ilość nocy 0

Wyjazd 2018-07-28

45.00 zł

Sandomierz dla wytrwałych

Podziemna trasa turystyczna, rynek, ratusz, Katedra

dorośli

ilość nocy 1

Wyjazd 2018-07-21

230.00 zł

Gra miejska Sandomierz

Sandomierska gra miejska

dzieci i dorośli

ilość nocy 0

Wyjazd 2018-08-11

30.00 zł


Wycieczki do Kazimierza Dolnego, Lublina

Geo Travel to agencja turystyczna która proponuje bogatą ofertę różnego rodzaju wycieczek, które w szczególności dotyczą Sandomierza, Lublina, a także Kazimierza Dolnego. To niesamowite rejony Polski, do których warto podróżować o każdej porze roku całą rodziną, ale i indywidualnie, korzystając z rozległej propozycji wycieczek zorganizowanych. Nigdy do tej pory nie byłeś w tych miastach? Najwyższy czas to zmienić! Zachęcamy do poznania kategorii wycieczek do samego Sandomierza, ale i z uwzględnieniem innych, ciekawych atrakcji w jego niedalekiej okolicy. 


Wycieczki, które ucieszą każdego


Na stronie internetowej dostępna jest wyszukiwarka, dzięki której bez problemu można znaleźć wycieczkę w interesującym nas terminie do wybranego miasta. Dzięki niej przeszukiwanie dostępnych opcji jest jeszcze łatwiejsze, ale można zrobić to także poprzez wybranie interesującej nas kategorii wycieczek. Z oferty naszej agencji warto skorzystać chociażby po to, aby mieć możliwość lepszego poznania polskich miast, które także potrafią być bardzo interesujące i urokliwe. W końcu, niejednokrotnie możemy przekonać się o tym, że nie trzeba wyjeżdżać poza granicę kraju, aby miło spędzić czas całą rodziną nie nudząc się, zwiedzając i korzystając z różnego rodzaju aktywności fizycznej. Wśród oferty wycieczek zorganizowanych można znaleźć takie propozycje jak chociażby wycieczkę zorganizowaną po Sandomierzu i okolicy, podczas której zwiedza się również Kazimierz Dolny. Korzystając z wycieczki Kazimierz Dolny można najpiękniejsze zabytki tego miasteczka, by potem powędrować już do samego Sandomierza. W ramach wyprawy zwiedza się także Ziemię Opatowską. Przeglądając także i inne propozycje znajdziemy wycieczki po samym Sandomierzu, nocne zwiedzanie miasta, propozycje zwiedzania miasta dla najmłodszych, a także wycieczki, które dodatkowo w swoim planie uwzględniają nie tylko sam Sandomierz, ale i inne ciekawe okolice takie jak miasto Lublin. Wycieczki Lublin to także bardzo ciekawa propozycja dla osób, które chcą poznawać polskie miasta. 

Na co możemy liczyć w ramach wycieczek zorganizowanych? 

To idealna propozycja dla osób, które nie lubią się nudzić. Na pewno możemy liczyć na:

  • Zwiedzanie okolicznych atrakcji z przewodnikiem
  • Autokar wraz z kierowcą i bezpośredni transport do wszystkich zaplanowanych atrakcji
  • Wyżywienie
  • Zakwaterowanie
  • Bilety wstępu do miejsc, które zostały uwzględnione w ramach wycieczek


Warto zapoznać się ze szczegółami poszczególnych wycieczek już teraz. 

Dlaczego wycieczki zorganizowane to dobry pomysł?

Wycieczki do Kazimierza Dolnego lub też wycieczki do Lublina w formie zorganizowanej to gwarancja tego, że podczas wyjazdu uda się nam zobaczyć jak najwięcej atrakcji w jak najkrótszym czasie. Wycieczki zorganizowane z pewnością będą idealne dla osób, które nie lubią się nudzić, ale i nie chcą wszystkiego planować i organizować na własną rękę. Za rozsądną cenę można pojechać na wycieczkę zorganizowaną przez rzetelną i doświadczoną agencję turystyczną, która oferuje przemyślaną propozycję zwiedzania polskich miast razem z przewodnikiem. Warto zdecydować się na wyjazd już teraz!

Geo Travel