logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: sandomierz@geotravel.com.pl


O nas Geo Travel

Przewodnicy po Sandomierzu


Przewodnicy po Sandomierzu KILKA FAKTÓW O NASZEJ FIRMIE:
G jak gwarancja udanej wycieczki
E jak empatia dla każdego uczestnika wycieczki
O jak odpowiedzialność za każdą zorganizowaną imprezę

Jesteśmy Agencją Turystyki GEO TRAVEL i specjalizujemy się w turystyce przyjazdowej do Sandomierza i w Góry Świętokrzyskie.
Jesteśmy grupą profesjonalistów, licencjonowanych przewodników, instruktorów, animatorów, a przede wszystkim PASJONATÓW! Realizując swoje własne marzenia poznawania świata udowadniamy, że turystyka, zwiedzanie, podróże są wspaniałą przygodą!

Jeśli chcą w niej Państwo wziąć udział to ... zapraszamy!

Jacek Dopieralski

Właściciel Agencji Turystyki Geo Travel. Założył i ukształtował jej markę. To na nim spoczywa cała odpowiedzialność za najważniejsze sprawy firmy, odpowiedzialność za koordynacje działań, obsługę, zaplecze logistyczne i powodzenie powierzonych zadań. Profesjonalista. Czuwa, aby każde zlecenie było wykonane w terminie i z należytą starannością. Pasjonat Sandomierza, Gór Świętokrzyskich. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku: geografia. Regionalista, krajoznawca, czynny przewodnik terenowy po świętokrzyskim, Sandomierzu i Ziemi Lubelskiej. Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.
jdopieralski@geotravel.com.pl

Ewelina Cios

Specjalista ds turystyki, pracownik Agencji Turystyki Geo Travel, przewodnik po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.
Na Ewelinie spoczywa odpowiedzialność na pracy operacyjnej biura. Oferty, kalkulacje, rezerwacje - to jej żywioł! Bardzo dobrze współpracuje z kontrahentami i klientami biura. Odnajduje się w terenie. Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Prywatnie interesuje się turystyką a szczególnie jej ukochaną krainą - Ponidziem!
ecios@geotravel.com.pl

Beata Piwnik

Przewodnik po Górach Świętokrzyskich, Sandomierzu, doświadczona pilotka wycieczek. Absolwentka turystyki. Kieruje działem recepcji jednego ze świętokrzyskich hoteli. Kochana przez grupy za pasję, za empatię, za przekaz wiedzy. Zawsze do jej dyspozycji!
Prywatnie interesuje się podróżami, uwielbia czytać.......głównie o Sandomierzu!

Anna Molenda

Świetna licencjonowana przewodniczka po Sandomierzu. Mieszkanka Starachowic. W letnie weekendy oprowadza grupy w ramach projektu Świętokrzyski Free Tour. Uwielbia wędrować górskim szlakami. Pokonała setki kilometrów świętokrzyskich szlaków. Turyści ją uwielbiają za uśmiech i dużą wiedzę. Absolwentka turystyki i rekreacji. Prywatnie lubi słuchać rocka.....

Cezary Misiura

Naj! odważniejszy przewodnik terenowy po świętokrzyskim i Sandomierzu, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, instruktor ochrony przyrody PTTK, instruktor pływania. Posiada również uprawnienia wychowawcy, ratownika i płetwonurka. Połączył ze sobą swoje dwie największe pasje życiowe:podróże i wspinanie.
W świętokrzyskim wspinał się już wszędzie! Przejawia również skłonności bibliofilistyczne.

Barbara Długosz

Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Mieszkanka Stalowej Woli. Uczy języka polskiego w LO.
Uwielbia czytać książki, podróżować i spotykać się ze swoimi turystami w Królewskim Mieście - Sandomierzu.


Firma GEO TRAVEL tworzona jest przez grupę przewodników, którzy swoją pracę wykonują z pasją i pełnym zaangażowaniem. Duże doświadczenie, zamiłowanie do oprowadzania wycieczek, a także zainteresowanie historią i kulturą Sandomierza sprawia, że nasi przewodnicy są w stanie zaoferować ciekawe i starannie zorganizowane wycieczki po mieście. 


Przewodnik Sandomierz


Zwiedzanie miasta na własną rękę zazwyczaj wiąże się z ominięciem wielu miejsc wartych uwagi, a także uniemożliwia dotarcie do niektórych informacji czy ciekawostek. Wprawdzie można opierać się na wskazówkach znalezionych w internecie czy korzystać z papierowych przewodników, jednak nawet to nie gwarantuje udanej wycieczki. Najlepiej skorzystać z usług osób, które doskonale znają Sandomierz, jego historię, kulturę, a także wiedzą, w jakie miejsca najlepiej się udać i jakich atrakcji rzeczywiście nie można przegapić w mieście i okolicy. 

Przewodnicy po Sandomierzu - Biuro Turystyczne GeoTravel


Najlepszy przewodnik po Sandomierzu


Wszyscy przewodnicy GEO TRAVEL to osoby, które nie tylko posiadają obszerną wiedzę na temat Sandomierza, ale także potrafią zaplanować wycieczkę w taki sposób, by była jak najbardziej ciekaw. Wierzymy, że wycieczki nie muszą kojarzyć się jedynie z chodzeniem z miejsca na miejsce za przewodnikiem i słuchaniem zbyt szczegółowych, często nudnych wywodów. W swojej pracy dbamy o to, by osoby uczestniczące w wycieczkach miały okazję poznać Sandomierz od jak najlepszej strony, dowiedzieć się najważniejszych faktów o jego historii, kilku ciekawostek i zobaczyć wszystkie miejsca warte uwagi. Jednocześnie dbamy o odpowiednią formę przekazywania informacji tak, by wycieczka przez cały czas trwania była wciągająca i pozwoliła uczestnikom wynieść z niej jak najwięcej.


Dlaczego my?


Warto skorzystać z usług przewodników GEO TRAVEL ze względu na szereg zalet, jakie niesie ze sobą to rozwiązanie:

  • wycieczki przez nas organizowane pozwalają poznać wszystkie najważniejsze miejsca w Sandomierzu;
  • nasi przewodnicy mają duże doświadczenie w oprowadzaniu, a ponadto w pracy zawsze wykazują pełne zaangażowanie, co gwarantuje nie tylko owocne zwiedzanie, ale również przyjemną atmosferę;
  • wycieczki są starannie organizowane, dzięki czemu można mieć pewność, że zwiedzanie na pewno będzie udane.
Geo Travel