logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: sandomierz@geotravel.com.pl


O nas Geo Travel


KILKA FAKTÓW O NASZEJ FIRMIE:
G
jak gwarancja udanej wycieczki
E jak empatia dla każdego uczestnika wycieczki
O jak odpowiedzialność za każdą zorganizowaną imprezę

Jesteśmy Agencją Turystyki GEO TRAVEL i specjalizujemy się w turystyce przyjazdowej do Sandomierza i w Góry Świętokrzyskie.
Jesteśmy grupą profesjonalistów, licencjonowanych przewodników, instruktorów, animatorów, a przede wszystkim PASJONATÓW! Realizując swoje własne marzenia poznawania świata udowadniamy, że turystyka, zwiedzanie, podróże są wspaniałą przygodą!

Jeśli chcą w niej Państwo wziąć udział to ... zapraszamy!

Jacek Dopieralski

Właściciel Agencji Turystyki Geo Travel. Założył i ukształtował jej markę. To na nim spoczywa cała odpowiedzialność za najważniejsze sprawy firmy, odpowiedzialność za koordynacje działań, obsługę, zaplecze logistyczne i powodzenie powierzonych zadań. Profesjonalista. Czuwa, aby każde zlecenie było wykonane w terminie i z należytą starannością. Pasjonat Sandomierza, Gór Świętokrzyskich. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku: geografia. Regionalista, krajoznawca, czynny przewodnik terenowy po świętokrzyskim, Sandomierzu i Ziemi Lubelskiej. Wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.
jdopieralski@geotravel.com.pl

Ewelina Cios

Specjalista ds turystyki, pracownik Agencji Turystyki Geo Travel, przewodnik po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.
Na Ewelinie spoczywa odpowiedzialność na pracy operacyjnej biura. Oferty, kalkulacje, rezerwacje - to jej żywioł! Bardzo dobrze współpracuje z kontrahentami i klientami biura. Odnajduje się w terenie. Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Prywatnie interesuje się turystyką a szczególnie jej ukochaną krainą - Ponidziem!
ecios@geotravel.com.pl

Beata Piwnik

Przewodnik po Górach Świętokrzyskich, Sandomierzu, doświadczona pilotka wycieczek Absolwentka turystyki. Kieruje działem recepcji hotelu Bristol w Busku Zdrój Kochana przez grupy za pasję, za empatię, za przekaz wiedzy. Zawsze do jej dyspozycji!
Prywatnie interesuje się podróżami, uwielbia czytać.......

Anna Molenda

Sandomierska przewodniczka. Mieszkanka Starachowic. W letnie weekendy oprowadza grupy w ramach projektu Świętokrzyski Free Tour. Uwielbia wędrować górskim szlakami. Pokonała setki kilometrów bieszczadzkich połonin..... Turyści ją uwielbiają za uśmiech i dużą wiedzę. Absolwentka turystyki. Prywatnie lubi słuchać rocka.....

Cezary Misiura

Naj! odważniejszy przewodnik terenowy po świętokrzyskim i Sandomierzu, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, instruktor ochrony przyrody PTTK, instruktor pływania. Posiada również uprawnienia wychowawcy, ratownika i płetwonurka. Połączył ze sobą swoje dwie największe pasje życiowe:podróże i wspinanie.
W świętokrzyskim wspinał się już wszędzie! Przejawia również skłonności bibliofilistyczne.

Barbara Długosz

Świetna przewodniczka po Sandomierzu i Górach Świętokrzyskich. Mieszkanka Stalowej Woli. Uczy języka polskiego w LO.
Uwielbia czytać książki, podróżować i spotykać się ze swoimi turystami w Królewskim Mieście - Sandomierzu.